Hi, How Can We Help You?

Blog

Start sezonu lotnego 2021

Długo nic się nie odzywaliśmy na stronie na FB a to dlatego, że szykowaliśmy dla Was atrakcyjne oferty. Jest ich aż trzy więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy pilotów i nie tylko do zapoznania się z ogłoszeniami. Dla wszystkich przygotowaliśmy coś fajnego 😉
1. Budowa nalotu
Dysponujemy samolotami Koliber 150, Tecnam P2008JC.
Samolot można samodzielnie rezerwować w dogodnym dla siebie terminie wykorzystując do tego system rezerwacji dostępny na stronie Aeroklubu Rzeszowskiego.
Przyjdź do nas, buduj swój nalot lub podziel się swoją pasją z innymi zabierając ich na pokład wynajętego w Aeroklubie Rzeszowskim samolotu ! Nie czekaj, umów się już dziś, u nas wypożyczysz samolot bez kolejki !
2. Szkolenie teoretyczne do licencji PPL(A).
Tym razem chcemy zorganizować je w nowoczesnej formule jeszcze bardziej dostosowując terminy wykładów do potrzeb naszych kandydatów. W zależności od ilości chętnych planujemy zorganizowanie kilku mniejszych grup. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia weekendowo lub w wersji mieszanej, np. weekend+1-2 dni w tygodniu dla tych którzy chcą ukończyć go szybciej. Ostateczne terminy zostaną ustalone indywidualnie. Prosimy o przesłanie zgłoszenia na ATO@aeroklub-rzeszowski.pl Pierwsza grupa rozpoczyna szkolenie 5go czerwca 2021.
3. Szkolenie praktyczne do licencji PPL(A).
Jeśli ukończyłeś już szkolenie teoretyczne w innym ośrodku i nie możesz się doczekać w kolejce na swój samolot to nasza oferta jest dla Ciebie ! U nas możesz rozpocząć swoje szkolenie w samolocie nawet jutro.
Aeroklub Rzeszowski dysponuje samolotami Koliber 110 oraz Tecnam P2008JC. Kończąc szkolenie w Aeroklubie możesz posiadać uprawnienia do lotów na obydwóch wymienionych typach.
Zgłoś się już dziś wysyłając maila: ATO@aeroklub-rzeszowski.pl